Yorumlar

Siz değerli müşterilerimizin bazı yorumları
 • "Düğünümüz için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünmüştük ve damatlık seçimimiz de bu özel planın bir parçasıydı. Simirna Moda Tasarım'ın koleksiyonları arasından istediğimiz tarza uygun bir damatlık seçmek kolay oldu. Her şey mükemmel ve özeldi, teşekkür ederiz!"
  Murat Yılmaz
  Murat Yılmaz
 • "Simirna Moda Tasarım sayesinde en özel günümde kendimi gerçekten özel hissettim. Sevgilimle birlikte burada damatlık seçimi yaparken, tarzımıza uygun ve kaliteli tasarımların olduğunu fark ettik. Ali Demir olarak, bana ve arkadaşlarıma mükemmel bir hizmet sundukları için teşekkür ederim."
  Ali Demir
  Ali Demir
 • "Gelinlik seçimi, hayatımda yapabileceğim en heyecanlı karardı ve Simirna Moda Tasarım bu süreci benim için unutulmaz kıldı. Gelinlik koleksiyonlarından birini seçmek zor olabilirdi, ama onların profesyonelliği ve yardımseverliği sayesinde hayalimdeki gelinliği buldum. Teşekkürler Simirna!"
  Zeynep Kaya
  Zeynep Kaya
burcu durukan
burcu durukan
2023-08-17
Tesadüfen buldum, gelinlik denemeye gitmekle gitmemek arasında tereddüt ettim ama sonra iyi ki de o gün gitmişim dedim! Verdiğim en doğru kararlardan biri😁 Dünya tatlısı Ayşegül Hanım ve Semra Hanım'a yalnızca harika gelinliğim için değil, ilgi ve bilgileri, dostlukları, fedakarlıkları, ablalıkları için çok teşekkür ederim, iyi ki varlar💜💜 Sayelerinde hiç stres yaşamadım, inanılmaz güven verdiler ve gelinliğim tam istediğim gibi her detayıyla muhteşem oldu. Herkes bayıldı, gerçekten nefis bir işçilikle yapıldı, herkes gelinliği soruyor hala. Aynı gün başka yerlerde gelinlik de denemiştim ama aradaki fark inanılmazdı. Hem bu kadar rahat, hem zarif, şık ve kaliteli🌼 Ayrıca her provamızda çok eğlendik, sizi çok seviyorum 💓😁 Empati ve dürüst işletmecilik, işini severek yapmak ender bulunan değerler. Gönül rahatlığıyla her geline tavsiyemdir, asla pişman olmazsınız💜
Open chat
1
Scan the code
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize Ulaşın